ankara implant

Ankara İmplant

Sizin de estetik bir gülüşe kavuşmak için implantlara ihtiyacınız olabilir. Ankara implant uygulamalarında tanınmış hekimlerle irtibata geçmek için ilk akla gelen yer Fildent oluyor kuşkusuz. İmplant uygulamalarında Ankara ve çevresindeki tanınmış doktorlardan kolayca randevu alabilir ve dilediğiniz bilgiyi verecek klinikleri araştırabilirsiniz.

Neden İmplant

İmplant denildiğinde akla gelen zorlu tedavi süreçleri artık eskide kaldı. Teknolojik olarak çok gelişmiş teknolojilerin ve kaliteli malzemelerin ağız ve diş sağlığı çerçevesindeki uygulamalarda hızla yaygınlaşmasının ardından ağız, diş ve çene cerrahisini ilgilendiren hemen hemen tüm dallar protezleri ve implantları değiştirdi. Bir ya da birden çok diş kaybına uğramış hastalarda, doktor tarafından çeşitli yöntemlerle eksik dişlerin yerine uygulanan implantlar artık yeni nesil. Diş eksikliği yaşayan hastalarda yaşam kalitesinin düşmemesi için uygulamanın vakit kaybetmeden yapılması gerekiyor. Tedavi daima zaman kaybetmeden gerçkleşmeli. Eksik dişi olan hastalara özenle uygulanan ve hastanı kendi diş ve ağız dokusuna son derece uyumlu yeni nesil protezler implant grubuna giriyor. Bu uygulamada titanyum esaslı ve kendi diş kökümüze benzer şekillendirilerek yapılmış protez parçaları kullanılıyor. İmplantlar için vida formunda başlangıç yerleştirmeleri yapılarak tedavinin yıllar süren kaliteli bir kullanıma müsaade etmesi sağlanıyor. Son yıllarda artan popülerlik gelişen implant teknolojisinin eseri. İmplant tedavisi giderek yaygınlaştı ve kullanan hastaların memnuniyeti görüldü.

İmplant Tedavi

Önceden hastaların büyük kısmında memnun olmadıkları hareketli eski tip protezler uygulanmaktaydı ve hastalar ne yazık ki hareketli protezlere mecburdu. Diğer yandan da yine eski tedaviler arasında kalan ve köprü denilen protez uygulamaları da yaygındı. Bu uygulama da sabit olmasına rağmen diş kaybını bir bakıma artırıyordu ve sağlıklı dişler kesilmek zorundaydı. Sabit protezin sağındaki ve solundaki dişi kesme mecburiyeti en olumsuz yönlerden biriyken artık implantla bu istenmeyen durumların önüne geçilebiliyor. Siz de Ankara implant uygulamasında çok başarılı bir diş hekiminden dilediğiniz gibi detaylı bilgi alarak muayene olabilirsiniz; zaman kaybetmeden hemen hekimlere ulaşmak için en çok tercih edilen yol Fildent oluyor. Hem kolay hem de güvenilir şekilde irtibat kurmak için geç kalmayın. Randevunuzu alın ve uzman hekimlerle implant ve tedavi sürecinizi birlikte kararlaştırın.